“E pastër si deti”, Demi Rose ndan imazhe me fustanin e ngushtë duke zbuluar pjesët intime

Lajme
10:26 | 06 Janar 2021

Demi Rose ka publikuar fotografi në rrjete sociale.

Modelja e njohur Demi Rose, është një prej femrave më të komentuara, e cila njihet për paraqitjet provokuese. Ajo për momentin ka bërë të ditur se është duke vizituar Ibizan, teksa edhe qëndron mjaft aktive në rrjete sociale me prurje të reja.

Demi së fundmi ka postuar disa imazhe në profilin e saj të Instagramit duke joshur ndjekësit e saj me pozat sensuale dhe fustanin i cili po i zbulon pjesët intime asaj. “Jam e pastër si deti”, thotë ajo teksa pozon për kamerën në mënyrë mjaft joshëse.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.