E pabesueshme: Kjo vajzë e ha një kavanoz me Nutella për katër minuta

Fun
04:04 | 08 Korrik 2020

Në ditën botërore të çokollatës, një vajzë ka vendosur një sfidë të çuditshme ndaj vetës.

Siç e shpjegon ‘The Sun’, vajza në fjalë arrin të konsumojë një kavanoz me Nutella për një periodë të shkurtër – 4 minuta, shkruan lajmi.net.

Videoja është incizuar me xhirim të përshpejtuar, e cila tregon se konsumoi 1 kg Nutella për 3:56 minuta.

Ndiqini pamjet e mëposhtme për të parë momentin në fjalë. /Lajmi.net/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.