E mbuluar me shkumë, Arta Elezaj pozon nga vaska

Magazine
01:01 | 19 Korrik 2020

Arta Elezaj po i shijon pushimet në maksimum.

Arta Elezaj është një nga personazhet e shoubizit që arrin të tërheq gjithmonë vëmendjen me pozat provokuese, shkruan lajmi.net.

Aktorja e cila bëri famë me rolin e saj në serialin vendor ‘O sa mirë’ nuk po ia sheh fundin pushimeve luksoze, ajo tani po relaksohet  në një nga resortet më luksoze në Turqi.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto e zhytur në një vaskë me shkumë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

🛁

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.