E keni parë gjithmonë të rregulluar, por nuk do ta besoni si duket Marina me flokët natyrale

Magazine
21:11 | 04 Janar 2021

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me flokë natyrale dhe po duket shumë ndryshe.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.