E dobët dhe me kaçurrela, Fifi “çmend” fansat me pamjen e re

Magazine
20:17 | 15 Nëntor 2020

Fifi duket krejt tjetër person.

Fifi ka realizuar ndryshime të shumta tek vetja.

Këngëtarja në fjalë, përveç që është e njohur në skenën muzikore për këngët e publikuara, ajo komentohet edhe rreth paraqitjeve fizike, shkruan “Kosovarja”.

Kohëve të fundit, ajo ka bërë ndryshime drastike tek vetja sa vështirë të njihet.

Përveç humbjes në peshë, Fifi tani shfaqet edhe me ngjyrë të flokëve ndryshe që duket një femër tërheqëse.

Natyrisht, imazheve të postuara nuk u mungojnë komentet e shumta nga ndjekësit që ka.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.