E dhimshme: Learta Jakupi humb personin më të dashur, fjalët e saj ua ‘këpusin’ shpirtin

Magazine
21:42 | 16 Nëntor 2020

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

E me postimin e sontëm ajo ka pikëlluar të gjithë fansat e saj.

Learta lajmëroi se ka ndërruar jetë gjyshja e saj.

“ANA.Të Zotit jemi dhe te ai do të kthehemi. Urtësia dhe zemërbardhësia jote, Ana jonë, gjithmonë do të mbetet në zemrat tona”.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.