E dashura e Ledrit ‘çmend’ me fytyrën e saj natyrale

Magazine
01:07 | 26 Korrik 2020

Sara Hoxha është shndërruar një nga personazhet më të përfolura nga mediet rozë që kur zyrtarizoj lidhjen me reperin Ledri Vula.

Në çdo paraqitje bie në sy barku i saj i rrumbullakosur, duke bërë të ditur se është në pritje të ëmbël, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse në ‘trend’ janë operacionet e ndryshme duke u shndërruar thuajse në tjetër person, Sara duket se bukurinë që e posedon e ka nga lindja.

Me publikimin e një imazhi ajo tregoj se nuk ka bërë ndonjë ndërhyrje estetike po që ndihet e lumtur ashtu siç është.

Si me grim si natyrale Sara Hoxha sjell një imazh tejet të bukur duke qenë shembull për vajzat tjera./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.