E dashura e djalit i ka dy fjalë për Gilin

Magazine
00:13 | 04 Shtator 2020

Tashmë është bërë e ditur që Roberti, djali i madh i çiftit Gili e Ilir Berani, është në lidhje me një vajzë.

Media me të shpejtë e mësoj emrin dhe zbuloj imazhin e zeshkanes që e ka pushtuar zemrën e Robertit.

Siç kuptojmë, lidhja e çiftit është serioze dhe ata janë prej kohësh bashkë, madje njihen edhe familjarisht, shkruan “Kosovarja”.

Herolina, i ka komentuar Gilit poshtë një foto që e ka publikuar këngëtarja, duke e quajtur vjehrrën e saj yll.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.