Duke bërë dashuri, turku publikon një imazh të nxehtë me Gentën

Magazine
02:15 | 06 Gusht 2020

Usta e Genta janë çifti më i përfolur nga mediet rozë.

Me anë të publikimeve të shumta në llogaritë e tyre, dyshja tregojnë momentet e bukura që i kalojnë së bashku duke treguar vendet e bukura që i vizitojnë edhe gjatë pandemisë, shkruan “Kosovarja”.

Turku është i dashuruar kokë e këmbë në këngëtaren kosovare, gjë të cilën e tregon hapur.

Së fundmi publikoj një imazh duke u puthur në buzë duke shkruar : Pjesa më e mirë e imja është këtu.

Vërtetë Genta është me fat për të dashurin që e ka , apo?/Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.