Dua Lipa thyen kufijtë, publikon foto nga shtrati me të dashurin Anwar

Magazine
03:01 | 04 Gusht 2020

Dua Lipa ka postuar një fotografi ku shihet e shtrirë në shtratme të dashurin e saj dhe qenin që sapo kanë adoptuar.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore nuk po ndalon duke publikuar momente me të dashurin e saj model.

Ata janë në çdo moment bashkë e sidomos tani kur projektet për dyshen janë të pakta për shkak të karantimit.

Çifti së fundi kanë adoptuar edhe një qenush me të cilin duket se po kalojnë momente shumë të bukura bashkë.

Këngëtarja gjatë ditës së sotme ka ndarë me miliona ndjekësit e saj në Instagram një foto të saj me pikërisht të dashurin dhe qenushin, të cilët shihen të shtrirë në shtrat, me Dexter mes tyre.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.