Do të befasoheni se sa të re e të bukur e ka bashkëshorten Lumiri i LDK-së

Magazine
00:39 | 21 Korrik 2020

Ish ministri i infrastrukturës nga radhët e LDK-së, Lumir Abdixhiku bashkë me gruan e tij kanë qenë dy prej te infekturave me Covid 19 në Kosovë.

Fatmirësisht kanë arritur ta mposhtin e sot janë në listën e personave të shëruar, shkruan “Kosovarja”.

Kemi parë thuajse shpesh gratë e politikanvë më të zëshëm ku janë përfolur shumë për jetën luksoze e duke u komentuar edhe për pamjen e tyre.

E një zonjë e re e bukur dhe elegante qenka edhe bashkëshortja e Lumirit, të cilën mund ta shikoni në këtë foto që sjelli sot bashkëshorti saj me rastin e dhënies së lajmi të mirë për shërimin e tyre./Kosovarja/.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.