Do të befasoheni me ngjashmërinë e moderatores shqiptare me aktoren turke

Magazine
01:24 | 16 Gusht 2020

Moderatorja Nevina Shtylla ka nisur pushimet në jug të vendit. Ajo nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale, të cilat marrin komente të ndryshme nga ndjekësit.

Së fundmi, Nevina ka pozuar me rrobabanjo dhe gjejeni çfarë? Ndjekësit kanë gjetur sozinë e saj dhe janë si dy pika uji.

Bëhet fjalë për aktoren e njohur turke Aybuke Pusat, e cila ka një ngjashmëri të frikshme me moderatoren. Nuk e besoni? Atëherë shikoni foton e mëposhtme:

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.