Do ta harroni Kallashin kur ta shihni shoqen e saj

Magazine
22:15 | 29 Korrik 2020

Donjeta Kosumi, apo siç e njohin të gjithë me nofken e saj karakteristike, Kallashi, më nuk është aq aktive sa dikur.

Pak vite më parë vallëtarja nuk ndalej, isjte gjatë gjithë kohës e angazhuar, madje nisi karrierë të sukseshme në fushën e muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Pas disa klipesh, bile të realizuara në Dubai, Kallashi heshti, nuk u pa më askund, morri një pushim të gjatë.

Kallashi asnjëherë nuk u është ndarë rrjeteve sociale, ku ka postuar gjatë gjithë kohës. E, së fundi na ka njohur me një shoqe të saj, që duket bombë.

Ka sa të bukur e ka shoqen, Kallashi.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.