Djaloshi në foto sot është njëri nga më të suksesshmit në skenën muzikore

Nostalgji
03:54 | 10 Gusht 2020

Reperi i njohur ka publikuar një foto nga fëmijëria.

Fero ka hapur arkivat e fëmijërisë dhe ka ndarë një imazh ku shihet duke u munduar t’i hedh hapat e parë në jetë.

Gjilanasi sipër imazhit la një shkrim shumë interesant ku tregon për vullnetin e tij qysh në fëmijëri, “Unë mendoja gjithmonë se jam i fortë, që kur isha fëmijë”.

Fero së fundmi ka hedhur një hap të madh në realizimin e një projekti me gjithë reperët e Gjilanit, vend ky që ka nxjerrë probleme mes tyre për gjatë viteve të fundit.

View this post on Instagram

I always thought I was powerful, since I was a kid

A post shared by FERO (@ferofera) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.