Djali i Korabit kryekëput si gjyshi i tij Iliri

Magazine
03:16 | 30 Korrik 2020

Korab Shaqiri e ka publikuar një foto të djalit të tij dhe tregon ngjashmërinë e madhe që ka me të atin.

Këngëtari i njohur shqiptar, Korab Shaqiri, është baba i një djali i cili atij dhe gruas së tij ua ka ndryshuar jetën.

Vogëlushi është nipi i këngëtarit Ilir Shaqiri, të cilit i ka ngjarë shumë.

Ishte Korabi ai i cili ka vendosur ta ndajë me ndjekësit një foto në Instagram. Ngjashmëria mes tyre dukej shumë e madhe.

Pranë postimit Korabi ka vendosur të mos shkruaj asgjë pasi vetë fotografia flet.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.