Djali i Ibrahim Tatlises çmend vajzat turke

Magazine
20:36 | 21 Nëntor 2020

Ibrahim Tatlıses, do të mbetet gjithmonë ikonë e muzikës turke,por edhe më gjerë Tani ai është moshuar dhe ka mbetur i palëvizshëm në karroce. Por është familja e tij aq që po e ndihmon atë në këto momente të vështira.Djali i Ibrahim Tatlises po çmend vajzat turke (Foto) - Periskopi

E djali i tij, duket se është krahu i djathtë i tij, pasi që në çdo sekondë nuk ndahet prej tij. Ajo çka bije në sy është bukuria e tij. Një zeshkan me bukurinë të rrallë i tranon femrat rrugëve të Turqisë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.