Detaje se si u sulmua Policia e Kosovës mbrëmë në Zubin Potok

E fundit
09:25 | 11 Dhjetor 2020

Policia e Kosovës dje u sulmua në veri të vendit, konkretisht në Zubin Potok.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës disa qytetar i kanë penguar zyrtarët policor derisa ishin në ndjekje të një kamioni i cili dyshohet kishte kaluar kufirin ilegalisht Serbi-Kosovë. Një person tjetër i dyshuar i panjohur me veturën e tij e ka goditur veturën zyrtar e të PK-së. Nuk raportohet për lëndime në njerëz dhe as të arrestuar. Rasti vazhdon të hetohet.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.