Demi Rose nuk ndalet, provokon me rrobat e ngushta

Magazine
11:37 | 01 Dhjetor 2020

Demi Rose bëri të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo.

Modelja e famshme, Demi Rose, është një nga emrat më të komentuar në rrjete sociale. Demi është e njohur për imazhet provokuese ndërsa edhe së fundmi ka vepruar njësoj.lajmi.net. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe shpesh herë ndan imazhe dhe komentohet nga 15 milionë ndjekësit e saj. Së fundmi ajo publikoi disa Instastory ku shihej e veshur me pantallona të shkurtër ngjyrë rozë dhe po ashtu bikini që i vinte mjaft e vogël.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.