Demi Rose ndan eksperiencën e paharrueshme teksa eksploron Tanzaninë

Magazine
10:13 | 15 Dhjetor 2020

Demi Rose po eksploron Tanzaninë.

Demi Rose njihet një ndër femrat më atraktive të rrjeteve sociale. Ajo është aktive në profilet e saja ku ndan thuajse çdo moment ditor me shumë prej paraqitjeve edhe provokon fansat e saj. Demi gjendet në Tanzani dhe duket se po po kalon mjaft bukur pasi që ajo ka publikuar imazhe dhe video nga përvoja e saj, por që nuk ka lënë anash edhe postimet provokuese.

Së fundmi ajo ka sjell një imazh e shtrirë me rroba larje mjaft provokuese të cilat i mbulonin mjaft pak gjoksin e bujshëm asaj. “Gjendem në një situatë” thotë ajo teksa pozon për kamerën duke shfaqur format trupore aq seksi.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.