Demi Rose me bikini transparent, trupi i saj super seksi në plan të parë (Foto)

Magazine
10:07 | 15 Nëntor 2020

Modelja e njohur, Demi Rose, vazhdon të tetë ndër personazhet më të përfolur e të komentuar.

Ajo në rrjete sociale nuk kursehet fare, pasi vazhdimisht sjell imazhe provokuese, përfshirë edhe ato artistike, shkruan portali arbresh.info. Këtë e ka bërë edhe së fundi, në një postim në Instagram ka pozuar me një fustan rozë, e brenda kishte veshur të brendshme transparente, të cilat ia vinin në pah asetet seksi. Kjo paraqitje i është komentuar në masë të madhe, pasi ajo ka rivënë në fokus format e bujshme trupore.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.