Demi Rose e vërteton që është femra me gjoksin më të madh

Magazine
02:19 | 27 Korrik 2020

Demi Rose nuk po i kursen fansat.

Demi Rose nuk po i ndal pozat provokuese, ajo po vazhdon me të njëjtin avaz duke ekspozuar asetet trupore nëpër rrjetet sociale.

Modelja e cila është e lindur në Britani, ka lëshuar disa imazhe në profilin e saj në Instagram, ku është shfaqur në bikini të kuqe.

Bukuroshja 25 vjeçare këtë herë kishte vënë në fokus gjoksin e saj bombastik, dhe normalisht komentet pozitive të fansave nuk munguan.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.