Demi e zhveshur, lë pa mend Spanjën

Magazine
12:27 | 28 Korrik 2020

Demi Rose i ka lënë pak vend imagjinatës derisa ka treguar të pasmet e saj gjigante dhe gjoksin në një veshje gjatë pushimeve spanjoll

Ajo ka zgjedhur Spanjën për pushime pasi që kalojë shumicën e kohës e vetizoluar në Londër.

Por, atje ajo i ka lënë vend pak imagjinatës derisa është parë duke marrë pjesë në një party në “Plazhin Ekprimental” në Formentera në Spanjë.

Modelja (25) ka treguar asetet e saj edhe në bikine gjatë qëndrimin në brigjet spanjolle. /GazetaExpress/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.