Dalin pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut

Magazine
16:44 | 21 Nëntor 2020

Pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut.

Bes Kallaku dje festoj ditëlindjen duke mbushur 35 vite jetë.

Duke marrë urime të shumta me rastin e ditëlindjes, ai gjithashtu u befasua për këtë ditë të veçantë, shkruan Kosovarja.

Këtë e ka bërë të ditur ne rrjetin social, ku ndau imazhe të shumta nga ambient përrallor që ka festuar.

Nga fshati i tij, ai tregojë lumturinë dhe bekimin që ka me njerëzit që i ka pranë.

Urimi special ishte ai në tortë ku kanë shkruar: Babi Besi edhe 100.

Më poshtë, mund ti shihni disa pamje nga ky ambient i bukur.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.