Dafina Zeqiri ndanë me ndjekësit një moment shumë të ҫuditshëm

Magazine
18:08 | 27 Nëntor 2020

Dafina Zeqri është padyshim një prej këngëtareve më të dashura nga publiku shqiptar.

Këngët e saj janë hite të padiskutueshme që nga ato të parat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Në foton e fundit ajo shihet e shtrirë sikur po fle.

Jemi mësuar që Dafina të ndajë momente interesante si kjo, me ndjekësit e saj.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.