Dafina bën një ndërhyrje në fytyrë pas ndarjes nga Andi

Magazine
21:46 | 19 Nëntor 2020

Dafina dhe Andi kanë skëputur kontaktet duke mos dhënë shumë detaje për ndjekësit që kanë.

Disa ditë më herët, dyshja kanë fshirë pothuajse çdo postim që kanë qenë së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse çdo imazh i tyre ka reflektuar me pozitivitet, shihet që çdo ka përfunduar mes tyre.

Por, aktivitetin në rrjete sociale nuk e ndalin asnjëri, duke publikuar momente të ndryshme.

Është Dafina ajo e cila së fundmi ka treguar që ka bërë ndërhyrje tek buzët.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.