Çka i ka bërë Meda? – Kaq nervoze nuk e kemi parë kurrë Lulen

Magazine
22:33 | 15 Nëntor 2020

Ky shikim i Lules.

Publiku tashmë e njeh mirë bashkëshorten e këngëtarit Meda, kjo pasi ai nuk ka ngurruar që ta prezantoj në publik.

Pra, daljet publike të dyshes kanë qenë dhe janë mjaftë të shpeshta.

Ama, në popullarizimin e Lules, ka ndikuar mjaftë edhe rrjeti social Instagram, ku ajo shpesh poston foto të saj dhe të momenteve të ndryshme nga jeta e përditshme, shkruan “Kosovarja”.

Lulja së fundi ka ndryshuar look, i ka prerë flokët dhe me modelin e ri të flokëve po e përdor edhe një shikim bukur të egër.

Shikojeni dhe binduni!

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.