Çifti i njohur turk u ndanë papritur, aktori flet për lidhjen

Turke
13:20 | 20 Gusht 2020

U ndanë papritur, këngëtari i njohur flet për lidhjen me aktoren turke.

Ndarja e aktores Hande Erçel nga këngëtari Murat Dalkiliç ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit në media. Mendohet se shkak i ndarjes së tyre është bërë aktori Kerem Bursin.

Me këtë të fundit, aktorja luan në një serial të ri dhe mes dyshes ka patur shumë kimi. Kerem e mohoi që këto lajme të ishin të vërteta duke u shprehur se puthjet mes tyre kanë ndodhur sepse kështu shkruhet në skenar dhe asgjë më shumë.

Por së fundmi i ftuar në një shfaqje të modës në Beyoğlu, ish partneri i Hande, Murat tregoi më shumë detaje rreth ndarjes së tyre.

I pyetur për motivin e ndarjes, ai u shpreh se shkak nuk ka qenë aspak aktori Kerem Bursin.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.