Çfarë u mundua ti marrë Engji me zor babait

Magazine
01:15 | 18 Gusht 2020

Është një këngëtare që ka arritur të jetë mjaftë e dashur për publikun shqiptar, falë zërit të saj të talentuar.

Duke vazhduar me shumë pasion rrugën e nënës, ajo gjithmonë kujdeset për dukjen e saj në çdo paraqitje duke shkëlqyer, shkruan “Kosovarja”.

Përveç zërit bukuroshja i ngjan nënës edhe për nga pamja e jashtme, ku në shumicën e fotove duken si të ishin motra binjake, po një detaj që e ka trashëguar nga e ëma duket se ka vendosur ta ndryshoj.

Me anë të publikimit të një imazhi krahë babait të saj, vërehen qartë ndryshimi që e ka bërë në sy duke vendosur thjerrëza me ngjyrë të kaltër që të duket njësoj si babai i saj.

Edhe kështu, ata të dy po duken se janë të lumtur së bashku, duke u kënaqur me raporte të lakmueshme babë e bijë./Kosovarja/

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.