Çfarë sherri e ka zënë Adelina Ismailin?

Magazine
03:12 | 14 Gusht 2020

Diva e muzikës moderne, Adelina Ismaili, shpesh gjatë karrieres së saj muzikore ka ndoshur të shfaq revoltën e saj rreth çështjeve të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja, që shpesh është diskutuar edhe për natyren e saj rebele, në një nga postimet e fundit ka pasur një reagim të ashpër, të cilin mund ta kexoni më poshtë.

Këngëtarja e famshme nuk është më aktive në skenën muzikore si dikur, kur kryesonte listen e këngëtareve më produktive, shkruan “Kosovarja”.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.