Çfarë po ndodh kështu me flokët e Mimozës

Magazine
00:46 | 18 Gusht 2020

Mimoza Mustafa mbetet një këngëtare e dalluar në skenën muzikore.

Shpeshherë ajo është në krye të mediave rozë, duke pozuar në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Me përkushtimin e madh tek paraqitjet fizike, ajo gjithmonë duket bukur.

E, këtë herë këngëtarja ka befasur me pozën që ka marr, duke befasuar me flokët e saj.

Komplet të tollovitura ajo nuk njihet që është Mimoza.

Shikojeni dhe vlerësojeni imazhin në vazhdim.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.