Çfarë ndodhi në xhirimet e serialit për të cilin po flet krejt Turqia? Reagon aktorja kryesore

Turke
00:23 | 15 Korrik 2020

Seriali më i ri turk me aktorin İbrahim Çelikkol “Shtëpia ime, fati im” ka nisur xhirimet, por është bërë kryefjalë e mediave turke për shkak të një “incidenti”.

Siç raportojnë mediat vendase aktori ka refuzuar të filmohet.

Për lajmin ka reaguar aktorja kryesore e serialit, Demet Özdemir.

Nëpërmjet Instagramit ajo është tallur me këto lajme, duke treguar se Çelikkol së bashku me tërë ekipin janë duke vazhduar punën.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.