‘Çartet’ Mimoza Shkodra, sjellë video e foto atraktive nga plazhi

Magazine
00:56 | 16 Gusht 2020

“Ndarja” është kënga që thuajse gjithë publikut ua kujton Mimoza Shkodrën.

Një baladë me të cilin i preku shpirtat e lënduar, e pëlqehet ende sikurse kur u lansua, shkruan “Kosovarja”.

‘Pare-pare’ bashkëpunimi me Seldin është po ashtu një ndër hitet e bukura të këngëtares.

Mimoza nuk është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, por kur poston sigurohet të godasë në shenjë.

Edhe së fundi ka sjellë video e poza të bukura nga pushimet.

Ja shikojeni sa mirë po duket./Kosovarja/

View this post on Instagram

This is after sea-salt 👩‍🦱booooom

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

 

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.