Cagatay Ulusoy shumë shpejt në një film të ri?!

Turke
12:37 | 10 Korrik 2020

Aktori i njohur turk Çağatay Ulusoy , do të ishte protagonist në seriali e ri “Barbaros” por jo pasi ai tashmë ka hequr dorë nga ky serial.

Siç duket aktorit i ka shkuar një tjetër ofertë për të luajtur në një film, emri i të cilit nuk dihet ende.

Ky film do të prodhohet nga kompania “OGM Pictures”. Skenaristi do jetë Ercan Mehmet Erdem kurse drejtuesi i filmit do jetë Can Ulkay , i cili ka qenë dhe drejtuesi i filmit “Ayla”.

Xhirimet e këtij filmi do fillojnë në fund të muajit Korrikit , në Stamboll.

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.