“Bye bye, moj shoqni”, publikohet kënga e re e Medes

Magazine
13:12 | 19 Korrik 2020

“Bye, bye” kënga e re e këngëtarit Meda.

Këngëtari Mehdin Përgjeqaj (Meda) ka publikuar sot këngën e re të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

“Bye, bye” titullohet kënga e re e Medës e cila është publikuar para pak minutave.

Mbetët të shihet gjatë ditëve në vijim nëse do të pëlqehet nga fansat e këngëtarit dhe 6 këngët tjera, pra albumi. /MuzikTurke.com/

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.