“Buzët duhet ti lyesh sa i ki, jo sa ki qef mi pas” i dedikohet Bleronës?

Magazine
16:59 | 17 Dhjetor 2020

Të gjitha fytyrat publike po na befasojnë me paraqitjet e tyre, por duket se asnjë nuk e ka guximin e moderatores së njohur.

Duke bërë ndryshime të mëdha tek vetja, ajo u komentua mjaftë nga fansat e saj, shkruan “Kosovarja”.

Këto ndryshime duket se nuk do ti ndalë, pavarësisht kritikave që i merr.

Ani pse duket se nuk ka bërë ndonjë ndërhyrje në buzë, ajo po i zmadhon duke i lyer përtej formës që e ka.

Në imazhin që ka publikuar së fundmi, përkundër veshjes elegante që ka, vëmendje morën buzët e saj të cilat nuk po i kanë hije aspak në këtë formë.

Në këtë imazh lirshëm mund të themi se i shkon thënia: Buzët duhet ti lyesh sa i ki, jo sa ki qejf mi pas.

E juve si ju duket kjo paraqitje e saj?/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.