Butrint Imeri dhe modelja e njohur shqiptare bëhen bashkë

Magazine
17:46 | 09 Gusht 2020

Këngëtari i njohur Butrint Imeri është shumë aktiv në muzikë.

Vetëm një muaj më parë ai publikoi këngën “Si përpara”, e cila u prit shumë mirë nga publiku.

Butrinti do të publikojë së shpejti një këngë të re dhe gjejeni kush do të jetë në klip? Modelja shqiptare Dorina Gegiçi! Vetë modelja ka ndarë në rrjete sociale një video duke kërcyer me një pjesë nga kënga e re.

View this post on Instagram

🍬

A post shared by Dorina Gegiçi (@dorinagegici) on

Në videon në fjalë nuk ka munguar një koment nga Butrinti, i cili ka shkruar: “Phantom”. Ky mendohet të jetë titulli i këngës por ende nuk dihet me siguri.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.