“Burri im është më i miri”, Afërdita Dreshaj zbulon dhuratën që Jakub i bëri për ditëlindje

Magazine
00:10 | 20 Korrik 2020

Modelja shqiptare sot feston ditëlindje.

Afërdita Dreshaj sot ka hyrë në një moshë të re, biondina ka mbushur 34 vite jetë, dhe për këtë ditë të veçantë ka pranuar urimë nga më të dashurit, shkruan lajmi.net.

Modelja e cila ka më shumë se një vit që ka lidhur kurorë me hokeistin çek, Jakub Kindl, ka zbuluar dhuratën që i ka bërë bashkëshorti.

Çeku i kishte dhuruar një çantë të markës botërore ‘Dior’, por mënyra e dorëzimit i ka fascinuar edhe më shumë Afërditën, e cila thotë se ka burrin më të mirë në botë. /Lajmi.net/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.