Burri i saj do të xhelozojë, Shyhretja publikon një foto ku ju bën konkurrencë vajzave të reja

Magazine
19:59 | 19 Nëntor 2020

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Se fundi ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e tepër me stil.

Burri i saj do të xhelozojë, pasi Shyhretja me këtë pamje do t’iu bëjë konkurrencë edhe vajzave të reja.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.