Burak Özçivit tregon fjalën e parë që i tha i biri dhe ajo është…

Turke
14:49 | 09 Korrik 2020

Aktori i njohur turk Burak Özçivit u pa nga gazetarët në “Yeniköy”, ku dhe u pergjigjje në disa pytje.

Aktori pranoi të bisedonte pak për jetën familjare.

“Karan nisi të flas . Fjala e parë që ai tha ishte ‘mami’ ” – tregoi ai.

Kujtojmë që Burak është i martuar prej 3 vitesh me aktoren Fahriye Evcen dhe nga martesa e tyre kanë një djalë 1 vjeç me emrin Karan. /MuzikTurke.com/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.