Brenda shtëpisë luksoze të Gentes dhe milionerit turk

Turke
01:22 | 16 Gusht 2020

Pas një periudhe të gjatë e vetme, Genta Ismailit më në fund i shkrepi fati në dashuri, shkruan “Kosovarja”.

Nga pamjet që po shprendahen gjithëandej në rrjete sociale dhe media, këngëtarja e njohur kosovare po duket mjaft e lumtur.

I dashuri i Genta Ismailit është një biznesmen i ri turk, që po thuhet se ka pasuri milionëshe, por që sipas burimeve të afërta, është person mjaft modest.

Sjellim pak pamje brenda një ambienti të shtëpisë ku po jetojnë Genta bashkë me të dashurin e saj turk, shkruan “Kosovarja”.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.