Blerona: Ky është personi që ma ndryshoi jetën

Magazine
02:21 | 30 Korrik 2020

Padyshim që të gjithë i ka befasuar ndryshimi i menjëhershëm i Blerona Zeqirit.

Moderatorja e RTV- 21 -it qe dikur vuante nga kilet e tepërta, por tanimë nuk e shqetëson ky problem, shkruan “Kosovarja”.

Me siguri shpesh e keni pyetur veten për receten e dietes së saj, se si arriti këtë trup për një periudhë të shkurtë kohore.

E sot është vet Blerona që zbulon personin që ia mundësoi ta bëjë këtë ëndërr realitet.

Ja shikojeni foton, ky person i ndryshoi asaj jetën./Kosovarja

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.