Bleona Qereti publikon foto nga shtëpia e saj super-luksoze (Foto)

Magazine
09:25 | 18 Nëntor 2020

Bleona Qereti eshte nje nder kengetaret me te njohura ne Shqiperi. Ajo eshte shume e pelqyer dhe e perfolur pasi daljet e saj ne televizion jane gjithmone te bujshme.

Gjithmone e guximshme dhe nuk kursehet per asnje fjale. Ajo eshte mjaft e kuruar, me forma perfekte dhe me projekte te ndryshme artistike. Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku shpesh poston foto ose video nga perditshmeria.

Bleona ka publikuar ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ nje foto nga kendi i shtepise se saj. Kengetarja shfaqet me nje ari ne duar dhe shume e thjeshte. E veshur me sportive dhe pa grim teksa eshte duke pushuar ne shtepine e saj. Shtepia duket mjaft luksoze dhe e arreduar plot shije. Kujtojme se projekti i fundit nga Bleona Qereti te cilin e ka shoqeruar edhe me videoklip eshte ‘Monster’.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.