Bionës gati i shpërthen gjoksi në këtë maicë të ngushtë

Magazine
17:17 | 18 Nëntor 2020

Biona Muqiqi është vajza e madhe e çiftit të njohur Merita e Nysret Muqiqi.

Ajo ka arritur të ketë mijëra ndjekës në llogarinë e saj në Instagram për të cilët kujdeset që të publikoj foto të shumta, ku gjithmonë bien në sy provokimet e saj.

Ulja e barkut gjatë natës me një truk të thjeshtë!
Duke gëzuar një trup me lija të bollshme, ajo nuk përton që edhe në mot të ftoftë të vishet shkurtë e ngushtë për të theksuar pasuritë trupore.

Edhe sot duke pozuar në banjo, ranë në sy trupi e gjoksi i saj, ku nga veshja tepër e ngushtë gjoksi duket se veç sa si ka pëlcitur.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.