Biona kaq e mirë në kuzhinë, tregon bakllavën e përgatitur

Magazine
18:01 | 17 Nëntor 2020

Biona tregon bakllavën e përgatitur.

Biona Muqiqi po tregohet mjaft e zonja edhe në pjesën e kuzhinës.

Si një femër e dalluar dhe me stil të veçantë, ajo shpesh është aktive në mediat rozë, shkruan Kosovarja.

Duke publikuar imazhe të shumta në rrjete sociale, Biona me pozat që publikon kalon në lajm.

Sot, më ndryshe se herat e tjera, ajo ka publikuar një bakllavë të vogël e që duket mjaft e shijshme.

Mbetët të kuptohet, se a është përgatitur nga duart e saj apo vetëm e ka ndarë për ndjekësit e saj.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.