Bikinit e bardha i zbulojnë Oriolës pjesët intime

Magazine
23:57 | 19 Korrik 2020

Oriola Marashi joshë me pqaraqitjen e fundit.

Oriola Marashi është njëra prej femrave më të përmendura në estradë, dhe rol të madh për këtë kanë edhe postimet provokuese që ajo bën në rrjete sociale.

Bukuroshja nga Shqipëria është duke shijuar disa ditë pushimi në Shëngjin, dhe para pak minutave ka lëshuar disa imazhe nga një jaht.

E veshur me bikini të bardha, ish anëtarja e ‘OTR’ provokoi rënë, pasi veshja e zgjedhur i kishin zbuluar asaj pjesët intime.

View this post on Instagram

Ca dite e mire… @tayna 🦋🤍

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.