Bën plazh bashkë me shoqe, të gjithë pushuesit sytë tek Lindsey Pelas (Foto)

Magazine
09:55 | 13 Nëntor 2020

Lindsey mori gjithë vëmendjen me fotot e fundit.

Lindsey Pelas është ndër emrat më të komentuar në rrjete sociale, për paraqitjet e ekzagjeruara. Modelja, së fundi ka publikuar fotografi të reja nga bregdeti, teksa shfaqet e veshur me rroba-banjo të bardha. Derisa po bënte plazh bashkë me shoqe, Lindsey mori vëmendje me format trupore, ndërsa e ekspozoi gjoksin.

Komentet sipër këtyre fotografive ishin të panumërta, kurse Lindsey Pelas duket se po e shijonte në maksimum plazhin.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.