Bella Hadid nuk përmbahet, zhvishet për kampanjën e re

Fun
19:43 | 18 Dhjetor 2020

Modelja e njohur i hoqi të gjitha në pjesën e sipërme, për kampanjën e re.

Bella Hadid vazhdon të mbetet emër shumë i kërkuar nga brendet më të njohura botërore. Ajo është imazh i shumë markave, së fundi ka bashkëpunuar me “Calvin Klein” për koleksioinin e ri të tyre.

Bukuroshja ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të shkrepura për kampanjën e re të këtij brendi, ku vjen shumë provokuese. Në njërën nga fotografitë, Bella i kishte hequr të gjitha në pjesën e sipërme dhe pozoi vetëm me xhinse. Në të tjera imazhe, bukuroshja shfaqet me të brendshme, duke treguar fizikun e përsosur. Sa i përket jetës private, Bella Hadid aktualisht nuk është deklaruar për ndonjë lidhje të re, por po e shijon këtë periudhë pranë familjes.

https://www.instagram.com/p/CI8gHxcF12C/?utm_source=ig_embed

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.