Belkizi me kilogramë të shumtë pas lindjes

Magazine
02:20 | 27 Korrik 2020

Miloti dhe Belkizja ditë më parë janë bërë prindër për herë të parë.

Ata gëzimin që e kanë bashkë me djalin e posalindur po e shfaqin në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Është Belkizja ajo e cila ndan momente të shumta me djalin në krahë.

Edhe këtë herë, përveç pamjes madhështore, janë kilogramët e shumtë që marrin vëmendje.

View this post on Instagram

💙

A post shared by BELKIZ KERA RASHICA (@belkiz_kera) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.