Befason nusja e Ledrit, na prezanton me tortën ‘gjigante’ nga festa e saj e mbrëmshme

Magazine
18:44 | 17 Nëntor 2020

Sara mbrëmë organizoi një festë para lindjes.

Ajo publikoi pamje të ndryshme nga atje, përcjell ORAinfo.

Sara u shfaq e veshur me e rregulluar tejet bukur.

Së fundmi, ajo na ka prezantuar edhe me tortën nga festa e mbrëmshme.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.