Bebe Rexha sjell videon atraktive me fustanin e ngushtë

Magazine
10:17 | 24 Nëntor 2020

Bebe Rexha vjen tërheqëse në videon e fundit.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, mahniti me dukjen e saj gjatë pjesëmarrjes në AMAs. Ajo ishte e veshur me një fustan i rrinte mjaft i hapur te pjesa e këmbës, por kishte një prerje edhe te pjesa e gjoksit. 31-vjeçares duket se i ka pëlqyer paraqitja, ashtu që e ka publikuar një video, në të cilën e ka xhiruar trupin me këtë fustan. “Më pëlqen kjo video. Kaloni një ditë të mirë, ju dua”, ka shkruar Bebe në përshkrimin e xhirimit të publikuar në Instagram.

Shqiptarja e famshme është bashkuar me Doja Cat për të interpretuar këngën “Baby, I’m Jealous”, ndërsa e nisi interpretimin në një skenë që ishte rregulluar të dukej mjaft interesant.lajmi.net

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.